cs
Váš spolehlivý partner
a odborník na zemědělskou a lesnickou techniku

Lanové navijáky

navijáky uniforest

UNIFOREST série E

Lesní lanové navijáky STANDARD série E jsou základní modelovou řadou navijáků s mechanickým ovládáním od 3 do 5 tun. Jsou určeny pro občasnou těžbu menšího množství dřeva. Nejsou určeny pro profesionální použití.

navijáky uniforest

UNIFOREST série M

Lesní lanové navijáky PREMIUM série M jsou navijáky s mechanickým ovládáním od 4,5 do 8,5 tuny.

navijáky uniforest

UNIFOREST série EH

Lesní lanové navijáky STANDARD série EH jsou základní modelovou řadou navijáků s mechanickým ovládáním od 4 do 8 tun. Jsou určeny pro občasnou těžbu menšího množství dřeva. Nejsou určeny pro profesionální použití. 

navijáky uniforest

UNIFOREST série H

Lesní lanové navijáky PREMIUM série H jsou navijáky s hydraulickým ovládáním od 4,5 do 8,5 tun. Specialitou této série je naviják na tříbodový závěs s možností připojení dopředu i dozadu s tažnou silou 6,5 tuny.

navijáky uniforest

UNIFOREST série G a GK

Lesní lanové navijáky PROFI série G pro profesionální použití. Jejich hlavním znakem je pohon přes ozubené kola, resp. šnekový převod, který umožňuje nízké náklady na údržbnu a dlouhou životnost.

 Lesní lanové navijáky PROFI série GK pro profesionální použití s konstantní tažnou silou. Tažná síla je v celém pracovním rozsahu stejná, tažné lano je tenčí a delší, traktor může mít nižší výkon.

 

 

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.